Сьогодні ми – найбільший виробник кави в Україні
Наше виробництво – це «Кавова майстерня», історія якої починається ще в 2000-х роках.

Наша мета – максимально розкрити смак кожного зерна за допомогою обсмажування і робити це стабільно від партії до партії. Для цього ми продумали всі етапи виробництва – від зберігання до упаковки.
Запуск
Новий завод працює з 2011 року
Асортимент
У зернах, мелена, розчинна, порошкова
Якість
Тільки інноваційні технології
Регіон
м. Черноморськ, Одеська область
Схема виробництва

Наш кавовий завод – це процесси повного циклу (від обсмаження зерна до готової продукції) – одне з найбільших в СНД кавових виробництв, які працюють на рівні світових стандартів якості XXI століття.


Тільки якісне зелене зерно

Neumann Kaffee Gruppe (NKG) – наш основний постачальник і надійний партнер.

Neumann Kaffee Gruppe (NKG) – світовий лідер в області продажів зеленої кави. Сервісна група NKG об'єднує 46 компаній в 28 країнах і представлена у всіх важливих секторах міжнародного кавового ринку.
Наша гордість
ISO 22000
Система менеджменту якості власної продукції на всіх стадіях виробництва
ISO 14001
Cистема екологічного менеджменту
ISO 9001
Система професійного менеджменту
SCA
Чинний член SCA (Specialty Coffee Association).
Адреса:
Киев, пл. Бессарабская, 2 ТЦ «Метроград»
E-Mail:
Телефон:
Left
Right
Доставка та оплата
Варіанти оплати:
– Оплата готівкою кур'єру/при самовивозіб GooglePay, ApplePay
– Передплата платіжними картами Visa і MasterCard
– Післяплатою Новою Поштою чи Justin (готівка/Visa/MasterCard)

Доставка по Україні на відділення перевізником «Justin»:

вартість доставки - згідно умов перевізника*

*у випадку оплати післяплатою, покупець додатково сплачує комісію перевізнику розміром 2% від суми платежу.

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта»:

вартість доставки - згідно умов перевізника*

*у випадку оплати післяплатою, покупець додатково сплачує комісію перевізнику розміром 2% від суми платежу.

Більш детально з тарифами доставки Ви можете ознайомитися на сайті відповідного перевізника, для цього натисніть на логотип.

Ваше замовлення буде відправлене протягом трьох робочих днів.

Самовивіз:

м. Хрещатик або Льва Толстого, Бесарабська пл., 2, ТРЦ «Метроград»
(068) 610-02-55
щоденно з 10-00 до 21-00

Доставка кур'єром по Києву:

пн-сб: з 11:00 до 20:00
нд: доставка не здійснюється
вартість доставки – 65грн

Ми забезпечуємо швидку доставку товарів по всій країні. Відправлення відбувається щодня.

Повернення і обмін
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути чи обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню згідно із законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням:

https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

Правила користування Сайтом
1. Загальні положення
1.1. Цей документ визначає умови та обмеження щодо використання Сайту.
1.2. Умови та положення цього документа є невід'ємною частиною та доповнюють Ліцензійний договір (публічну оферту) (далі за текстом - «Договір»), що розміщений в мережі Інтернет за адресою STARSBEANS.COM.UA.
1.3. Терміни та визначення, що застосовуються в цих Правилах, використовуються в тому ж значенні, в якому вони визначені в Договорі.
1.4. Незнання цих Правил не звільняє Вас від необхідності їх дотримання.

2. Користуючись Сайтом, Ви погоджуєтесь з тим, що
2.1. Ви уважно вивчили та повністю ознайомились з цими Правилами та Договором.
2.2. Якщо Ви незгодні повністю або частково з цими Правилами та / або Договором, Компанія просить Вас негайно залишити Сайт та / або видалити додаток з Вашого пристрою.
2.3. Початок використання Вами Сайту в будь якій формі означає, що ви згодні та приймаєте всі умови цих Правил в повному обсязі без будь-яких винятків та обмежень з Вашого боку. Використання Сайту дозволено виключно на підставі цих Правил та Договору.
2.4. Правила затверджуються, доповнюються і змінюються Компанією на власний розсуд і доводяться до Вашого відома в порядку, передбаченому для повідомлення Користувача про зміну Договору.
2.5. Вам суворо заборонено надавати будь яким третім особам логін та пароль до вашого облікового запису, а також будь яким іншим чином надавати доступ до свого облікового запису будь яким третім особам.

3. Загальні умови користування Сайтом
3.1. Використання функціональних можливостей Сайту в рамках надання права на використання Сайту допускається тільки після проходження Вами реєстрації та авторизації на Сайті Компанії.
3.2. Деякі технічні, організаційні та комерційні умови використання Сайту, в тому числі його функціональних можливостей та умови можуть доводиться до Вашого відома шляхом окремого розміщення на Сайті або шляхом нотифікації.

4. Ліцензія на використання Сайту і допустиме використання Сайту:
4.1. Компанія надає зареєстрованому Користувачеві право на функціональне використання Сайту Компанії на умовах простої (невиключної) ліцензії в межах функціональних можливостей Сайту, а також право на використання Додаткового функціоналу сайту на умовах обраного Користувачем Тарифу.
4.2. Використання Сайту іншими способами, в тому числі шляхом копіювання, розповсюдження, транслювання та публікування на сторонніх ресурсах розміщеного на Сайті Контенту, а також включених до складу Сайту елементів дизайну, програм і баз даних, їх декомпіляції та модифікації, суворо заборонено.

5. Приймаючи умови цих Правил, Ви гарантуєте та підтверджуєте, що:
5.1. У вас є всі необхідні права для укладення Договору на використання Сайту та його виконання;
5.2. Використання Сайту буде здійснюватися Вами виключно для цілей, дозволених цими Правилами з дотриманням їх положень, а також вимогами Договору, застосовного права і загальноприйнятої практики;
5.3. Ви не будете вчиняти будь-яких дій, які вступають в протиріччя або перешкоджають роботі Сайту (або роботі відповідного обладнання, мереж, або програмного забезпечення, за допомогою яких працює Сайт);

6. Ви погоджуєтеся отримувати від Компанії на вказану Вами при реєстрації електронну адресу інформаційні електронні повідомлення (далі - "Сповіщення") з важливою інформацією, що стосуються Сайту та / або Компанії на наступних умовах:

6.1. Компанія може використовувати Сповіщення для таких цілей:
● інформування про нові можливості Сайту;
● інформування про зміну в інформаційних ресурсах Сайту;
● інформування про оновлення цих Правил та / або Політики Конфіденційності та / або Договору;
● надсилання транзакційно-тригерних повідомлень та маркетингових, квитанцій про оплату;
● інформування про новини;
● інформування про зміни в роботі Сайту та / або Компанії;
● інформування про знижки, акційні пропозиції;
● інформування про інші продукти Компанії.

6.2. Частота та кількість Сповіщень може залежати від багатьох факторів, в той же час ми обіцяємо докласти розумних зусиль, щоб Ви не отримували надмірні обсяги Сповіщень.
6.3. Відмова від отримання повідомлень завжди доступна внизу кожного email-повідомлення (Сповіщення), а також Ви завжди можете відмовитись від отримання Сповіщень звернувшись до нашої служби підтримки Користувачів ([email protected]).

7. Інші умови
7.2. Ви відповідаєте за збереження в таємниці від третіх осіб своїх даних (логіна і пароля), що використовуються для авторизації на Сайті. Всі дії, вчинені на Сайті з використанням Ваших логіна та (або) пароля, вважаються Вашими діями.
7.3. Якщо у вас є зауваження або побажання до роботи Сайту, ви можете надіслати їх до служби підтримки Користувачів ([email protected]).